gototopgototop


Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» відповіді на запити надаються Державним архівом Київської області (далі – державний архів) протягом місяця – в залежності від результатів пошуку – архівна довідка або негативна відповідь, якщо відповідних документів в державному архіві не виявлено.

Запити інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., праці, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, та інших осіб, що потребують соціального захисту та підтримки, виконуються в першу чергу і, по можливості, терміново.

Відомості про стаж роботи та зарплату, які зберігаються в документах з особового складу (наказах з особового складу, особових рахунках, відомостях по нарахуванню заробітної плати), зберігаються в архівах установ, підприємств і організацій 75 років і не підлягають передаванню до державного архіву. Тобто ці документи можуть зберігатися в установах, організаціях та на підприємствах, що продовжують існувати. Якщо установи ліквідована, то треба звертатися до архіву вищої установи відповідної галузі або в архівні відділи райдержадміністрацій, міських рад чи трудові архіви. Інформацію про місцезнаходження документів ліквідованих установ, підприємств і організацій, що зберігаються в Державному архіві Київської області, архівних відділах райдержадміністрацій, міських рад або у правонаступників можна отримати на сайті державного архіву в розділі «Відомості про місцезнаходження документів».

З кінця 2007 року до державного архіву надходять документи відділів ДРАЦС районних та міських управлінь юстиції Київської області, але у зв`язку з тим, що акти реєстрації цивільного стану (про народження, шлюб, смерть) вищезгаданими управліннями на 01.01.2015 передані тільки за 1919-1937 рр. по населеним пунктам Київської області в її сучасних межах і вони збережені лише частково (більшість з цих документів загинула під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.), відповіді на звернення громадян з питань РАЦС надаються державним архівом тільки за цей період.

Звернення від учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС для підтвердження факту участі у ліквідації аварії виконуються на підставі документів архівних фондів Київських обкомів, міськкомів та райкомів Комуністичної партії та комсомолу. Однак серед вищезгаданих документів немає посвідчень про відрядження до зони АЕС, табелів виходу на роботу, довідок про отримане опромінення і т. ін., у зв’язку з тим, що ці документи мали на той період термін зберігання 3 роки. Матеріали інших установ, які знаходились в зоні ЧАЕС або направляли людей на ліквідацію аварії, в державному архіві не зберігаються. 

Адреси більш ніж 100 установ, підприємств та організацій евакуйованих із зони, можна отримати на сайті державного архіву в розділі «Відомості про місцезнаходження документів» або в державному архіві кожний четвер з 9-00 до 13-00 по телефону «Прямої телефонної лінії по наданню консультацій за зверненнями громадян», яка працює у відділі використання інформації документів та інформаційних технологій державного архіву: (044) 483-19-10, в архівних відділах райдержадміністрацій та міських рад Київської області. Контакти див. http://www.дако.укр./arhivni-ystanovu-oblasti/arhivni-viddilu-rayderjadministraciy-menu.html

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015