gototopgototop


17 серпня 2018 року у Державному архіві Київської області (м. Київ, вул. Мельникова, 40) буде проведено круглий стіл «Незалежна моя Україна! Шлях до мети». Концепція заходу – досягнення архівних установ області та ключові аспекти діяльності у сфері реалізації спільної мети – забезпечення збереженості та поповнення Національного архівного фонду документами з історії Київщини та соціально-значущими документами за часи незалежності України.

На даному заході відбудеться  презентація «Бази даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області  періоду  до  1917 року», до якої включено інформацію щодо змісту 2269 описів справ  за 1778-1917 рр., які зберігаються у 667 фондах державного архіву.

Створена база даних в електронному вигляді забезпечить  користувачам цілодобовий доступ до  інформації документів та значно скоротить час на пошук в мережі Інтернет.

В програмі засідання круглого столу: обговорення значущих аспектів діяльності у сфері забезпечення збереженості документів; пріоритети щодо першочергового приймання на архівне зберігання, ключові проблемні питання та шляхи їх вирішення. Відбудеться інформаційний дискурс та обмін досвідом з питань надходження документів на зберігання, ролі та значення архівів у соціально-культурному та громадському житті Київщини.

До участі у заході запрошені представники архівних установ Київської області. 

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015