gototopgototop


9 серпня 2018 року Державний архів Київської області та архівний відділ Бучанської міської ради провів ознайомчий теоретико-практичний семінар на тему «Основні аспекти з ведення архівної справи та діловодства» для керівників та відповідальних осіб за ведення архівної справи й діловодства структурних підрозділів Бучанської міської ради, територіальних органів центральних виконавчої влади та ін.

Організація проведення семінару відбувалась під патронатом Бучанської міської ради. З вітальним словом до учасників семінару звернувся перший заступник міського голови Шаправський Тарас Олександрович, який звернув увагу запрошених на важливість даного заходу щодо підвищення фахового рівня відповідальних осіб, які забезпечують дану сферу діяльності.

Також, першим заступником міського голови було безпосередньо представлено начальника архівного відділу Бучанської міської ради Ігора Бартківа.

Заступник директора-головний зберігач фондів Галина Бойко розповіла присутній про основні завдання, які буде здійснювати архівний відділ, роботу з установами та презентувала інформацію щодо діяльності експертної комісії, архівного підрозділу та забезпечення збереженості документів в установах.

Наталя Ручковська, начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства у своїй доповіді акцентувала увагу присутніх на нормативній базі з питань архівної справи та діловодства, складання інструкцій з діловодства та номенклатур справ установ.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015