gototopgototop


У Державному архіві Київської області 31 липня 2018 року відбулось чергове засідання колегії, на порядку денному якого були такі актуальні питання, як:

- Про виконання плану розвиткуархівної справи Державного архіву Київської області  за І півріччя 2018 року;

- Про стан забезпечення збереженості документів у архівосховищі по вул. Володимирській 15а;

- Про стан роботи щодо передруку та удосконалення описів справ у  Державному архіві Київської області.

На даному засіданні Галина Бойко, заступник директора-головний зберігач фондів проаналізувала стан виконання основних планових показників з різних напрямків діяльності державного архіву, визначила позитивні аспекти у роботі кожного з відділів державного архіву та ті показники, які потребують особливого контролю з боку керівників структурних підрозділів.

Олена Суруп, начальник відділу забезпечення збереженості документів, доповіла про дотримання режимів збереженості архівних документів в архівосховищі державного архіву, яке розташоване по вул. Володимирська, 15а.

Завідувачем відділу довідкового апарату та обліку документів Ольгою Мочаліною було проаналізовано діяльність архіву у сфері передруку та удосконалення описів справ. Зазначено нові напрямки діяльності відділу щодо переведення довідкового апарату у електронний формат та створення відповідних пошукових баз даних для удосконалення забезпечення інформацією користувачів державного архіву.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015