gototopgototop


До 100-річчя Національної академії аграрних наук України вийшов збірник документів і матеріалів «Організація науково-освітнього забезпечення аграрної галузі у роки Української революції (1917-1921)», в якому презентовані  документи Державного архіву Київської області. 

 У історико-науковій праці подано архівні матеріали, а також передрук наукових праць з періодичних видань, що стосуються  організації науково-освітнього забезпечення розвитку аграрної галузі в 1917-1921 рр.  Матеріали збірки  висвітлюють розвиток дослідної справи у сільському господарстві в умовах революційних подій в Україні у досліджуваний період. До наукового  обігу вводяться невідомі та маловідомі документальні свідчення, що характеризують діяльність державних структур, наукових установ і освітніх закладів щодо розвитку дослідної справи в сільському господарстві та підготовки  наукових кадрів галузі.

У збірнику використано документи Державного архіву Київської області фонду 349 «Земельний відділ Київського губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ».

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015