gototopgototop


25 червня Бойко Галина, заступник директора-головний зберігач фондів Державного архіву Київської області, з метою ознайомлення та надання методичної допомоги на місці, відвідала новостворений архівний відділ виконавчого комітету Бучанської міської ради.

У ході даної зустрічі відбулась конструктивна розмова із першим заступником міського голови Бучанської міської ради Шаправським Тарасом Олександрович, де, у присутності начальника архівного відділу Ігоря Бартківа було детально обговорено основні аспекти діяльності архівного відділу та актуальні проблемні питання щодо забезпечення збереженості документів установ, що діють на території м. Бучі та Бучанської міської ради зокрема.

Далі відбувся огляд тимчасово виділених двох приміщень для становлення та початку діяльності архівного відділу у будівлі міської ради.

Особливо детально вивчалась будівля, де надалі буде функціонувати архівний відділ. Це приміщення, яке територіально знаходиться на подвір’ї Бучанської міської ради і, де раніше розміщувався навчальний комбінат.

Заступник міського голови зауважив, що на дане приміщення вже складається проектно-кошторисна документація щодо проведення капітального ремонту даної будівлі. У свою чергу, Бойко Галина зауважила, що оскільки планується проводити капітальне будівництво даної будівлі, необхідно врахувати всі пожежні та охоронні вимоги, згідно чинного архівного законодавства, а також доступність для користування документами Національного архівного фонду людей з обмеженими фізичними можливостями.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015