gototopgototop


17 серпня 2018 року у Державному архіві Київської області (м. Київ, вул. Мельникова, 40) буде проведено круглий стіл «Незалежна моя Україна! Шлях до мети». Концепція заходу – досягнення архівних установ області та ключові аспекти діяльності у сфері реалізації спільної мети – забезпечення збереженості та поповнення Національного архівного фонду документами з історії Київщини та соціально-значущими документами за часи незалежності України.

Детальніше...

9 серпня 2018 року Державний архів Київської області та архівний відділ Бучанської міської ради провів ознайомчий теоретико-практичний семінар на тему «Основні аспекти з ведення архівної справи та діловодства» для керівників та відповідальних осіб за ведення архівної справи й діловодства структурних підрозділів Бучанської міської ради, територіальних органів центральних виконавчої влади та ін.

Детальніше...

7 серпня 2018 року робочою групою працівників Державного архіву Київської області (далі – державний архів), у складі заступника директора-головного зберігача фондів Галини Бойко та заступника директора Ольги Лужинської, було здійснено контрольне перевіряння діяльності архівного відділу виконавчого комітету Броварської міської ради.

Детальніше...

02 серпня 2018 року директор державного архіву Київської області Соф`я Каменєвавзяла участь у зустрічіз першим заступником голови правління ГО «Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» ім. Василя Стуса» Богданом Моркляником та заступником голови правління Юрієм Баланюком, яка була організована Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин і Генеральною дирекцією іноземних представництв Міністерства закордонних справ України.

 

Детальніше...

У Державному архіві Київської області 31 липня 2018 року відбулось чергове засідання колегії, на порядку денному якого були такі актуальні питання, як:

- Про виконання плану розвиткуархівної справи Державного архіву Київської області  за І півріччя 2018 року;

- Про стан забезпечення збереженості документів у архівосховищі по вул. Володимирській 15а;

- Про стан роботи щодо передруку та удосконалення описів справ у  Державному архіві Київської області.

Детальніше...

27 липня 2018 року у Державному архіві Київської області відбулась робоча нарада під головуванням директора архіву С.А. Каменєвої щодо застосування у роботі державного архіву Змін до Порядку користування документами Національного архівного фонду України, що належать державі, територіальним громадам, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19 листопада 2013 року № 2438/5 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2013 року за № 1983/24515.

Детальніше...

26 липня 2018 року відбулось чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Київської області, на якому були розглянуті описи справ та акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, що були подані на розгляд ЕПК державного архіву обласними установами та архівними відділами (секторами) районних державних адміністрацій, міських рад.

Детальніше...

В приміщенні Державного архіву Київської області експонується фотодокументальна виставка «Рік 1918: становлення державної служби України», підготовлена Державним архівом Київської області до 100-річчя заснування державної служби.

Детальніше...

До 100-річчя Національної академії аграрних наук України вийшов збірник документів і матеріалів «Організація науково-освітнього забезпечення аграрної галузі у роки Української революції (1917-1921)», в якому презентовані  документи Державного архіву Київської області. 

Детальніше...

05 липня 2018 року відбулосьурочисте відкриття  унікальної виставки оригінальних поштових листівок кінця  ХІХ – першої третини ХХ століття «Київські мотиви. Адреса і адресати.»

Детальніше...

05 липня 2018 року в Державному архіві Київської області відбулось чергове засідання колегії.

Детальніше...

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015