gototopgototop


21 вересня 2017 року представники Державного архіву Київської області та архівних установ Київщини взяли участь у круглому столі з міжнародною участю «Архівна справа в Україні: підсумки сторіччя та перспектива майбутнього», який відбувся у конференц-залі комплексу споруд Центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).

Детальніше...

День Соборності Україна відзначає щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році на Софіївській площі у Києві. З цієї нагоди в адміністративному корпусі Державного архіву Київської області (м. Київ, вул. Мельникова, 40, вестибюль 1-го поверху) відкрита для відвідувачів документальна виставка «Українська революція в 1917-1921 рр. в архівних документах».

Детальніше...

До уваги відвідувачів!

Змінилася електронна поштова скринька

Державного архіву Київської області

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

04 грудня 2015 року в приміщенні Державного архіву Київської області відбулося відкриття документальної виставки  «Герой України П.Т.Тронько: що залишилося нащадкам», присвяченої пам`яті видатного українського політичного та державного діяча, академіка НАНУ, Героя України Петра Тимофійовича Тронька

Детальніше...

27-28 листопада 2015 року в Україні відбуваються жалобні заходи, присвячені пам`яті загиблих від Голодомору. В Державному архіві Київської області відкрита для відвідувачів документальна виставка «Трагедія Голодомору в архівних документах».

Детальніше...

На сайті Бібліотеки «Деміївська» Центральної бібліотечної системи Голосіївського району м. Києва у розділі «Краєзнавчі замальовки» опублікована стаття начальника відділу кандидата історичних наук Бєлої Ольги Миколаївни «Ромео і Джульєтта Київського повіту».

Ознайомитись із публікацією можна на сайті Деміївської бібліотеки

Краєзнавчі замальовки

15 листопада 2015 року о 14-15 в ефірі програми Віктора Ісакова «Київські етюди» на каналі українського радіо «Голос Києва» (105 FM) прозвучало інтерв`ю начальника відділу використання інформації документів, кандидата історичних наук Бєлої О.М., присвячене роботі із зверненнями громадян в Державному архіві Київської області у 2015 році.

20 жовтня 2015 року у газеті «Сільські вісті» № 114 (19309) опублікована стаття начальника відділу використання інформації документів Державного архіву Київської області кандидата історичних наук Ольги Бєлої «Крізь призму архівних документів»

Ознайомитись із статтею можна за адресою

Сільські ВІСТІ

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015